BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nes aš rašau tik liūdėdama

Mano herojai peršoko laiką. Jie paseno. O gal ir atsinaujino - sunku pasakyti. Argi viskas nėra tiesiog velniškai subjektyvu ir laikina. „Vis tiek visi mirsim”, - mėgau sakyti aš. Jau kuris laikas bijau apie tai net pagalvoti. Nes mano herojai tobuli. Jie tobula bohema. Sugulę rūko ir kontempliuoja apie gyvenimą ir meilę. O meilės tema gal ir nesikeičia. Bet kas gi tai? Ji laiminga? Ar tikrai? Kas yra laimė. Meilė yra tokia, kokios niekada jie nepažinojo. Vykusi. Tobula. Dūmai kabo kambariuose. Nes mano herojams patinka miegoti prirūkytuose kambariuose. Jėzus nerūkė. Juk taip? Ir jo Marija, kuri plaudavo jo kojas, kuri padėdavo jam kentėti, kuri jį nukėlė nuo kryžiaus ir glostė jo tamsią galvą. Išsilaižęs žaizdas jis pakilo ir išėjo. Atsiuntė dar penkis balandžius, kuriems ant nugaros buvo dvejonė: gal jam jos dar reikėjo. Kaip moters. Ar kaip paguodos.
Mano herojai šypsosi. Jie dalinasi vienu guoliu, vienais namais. Ji žiūri į ateitį ir nebebijo norėti tos ateities. Tos gražios ilgos ateities. Nes ji tokia įmanoma. Atrodo.
Bet yra tai, kas nesikeičia. O jie vis dar gilūs. Siaubingai gilūs. Tamsus vanduo. Daug užkaborių kur sūkuriai sielos šėlsta. Mano herojai vis dar verkia. Ne.. Jie verkia taip, kaip anksčiau nėra verkę. Ne dėl jo. Ne dėl meilės.
Mano herojai myli. O gal anksčiau ir nemylėjo. O gal viskas yra išties kitaip ir mano herojai neturėtų žiūrėti atgal. Lyginti ir mąstyti, keliais vienetais.. kartais.. yra geriau. Kokia gerumo skalė? Kuo vertinamas gyvenimas?
Ir kas yra aukščiau už tuos jausmus. Už tai, ką pesimistai ir vienišiai taip niekina ir krikštija banalybe. Už tai, už ką menininkai padėjo galvas, rankas ir širdis. Ant drobės, perspaudė stygom, nufotografavo ir paleido pelenais. Ak..
Kur aš čia? Prie stalo. Prie spausdinimo mašinėlės spausdinu savo herojų likimus.
Mano herojai peršoko laiką, bet jiems čia gerai. Kad kartais ir skauda. Bet jie tik žmonės. Tik žmonės.
Gal perrašyti istoriją ir paversti juos.. Dievais? Ar dievai myli kitaip? Ar medžiai myli? Medžiu? Slieku?
Lietum..

Patiko (1)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Nes aš rašau tik liūdėdama”

  1.   negerkkaipaš rašo:

    nesugebėjau visko perskaityt, fakin pesimiste Tu.

  2.   Milagro rašo:

    Mes keičiamės ir vis dar liekam tokios pačios. Vis dar taip artima sielai. Ačiū.

  3.   COLORETA rašo:

    Geras straipsnis ! :)

Rašyk komentarą